Sayfa

Kurumsal / Kurumsal yapımız kapsamındaki sayfalar.

Sıkça Sorulanlar

Yayın Tarihi: 06-12-2020

Genel Sorular


Müteahhit Bul Ücretsiz mi?

Müteahhit Bul 'a üyelik ücretsizdir. Müteahhit ve Mal Sahipleri ücretsiz üye olabilir. Müteahhitler için bazı ek ücretli hizmetlerimiz de bulunmaktadır.


Mal Sahibiyim - Kentsel Dönüşüme Nasıl Başlarım?

Kentsel Dönüşüm, devlet destekli kentsel yapılaşma yasasından faydalanarak kat karşılığı veya satınalma yoluyla inşaatınızı müteahhit bir firma veya kişiye devretmeye denir. Bu noktada parselinizi, arsanızı veya mevcut gayrimenkulunüzü müteahhide vermek istiyorsanız, sitemize üye olarak müteahhit bulabilirsiniz. Kentsel Dönüşüm teşviklerinden faydalanmak ve daha kârlı bir kat karşılığı anlaşması için ilgili belediyeniz ile müteahhit firmanızın görüşmesi gerekmektedir.


Müteahhitim - Kat Karşılığı yada Kentsel Dönüşüme Uygun Parseller Bulabilir miyim?

Evet, MuteahhitBul.com 'un ana üstlendiği görev mal sahipleri ile müteahhitleri bir araya getirmektir. Sistemimize üye olarak, size uygun kat karşılığı, kentsel dönüşüm bekleyen veya satınalmaya uygun parsel ve gayrimenkullere erişebilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.


Parsel Sorgu Sistemi Kullanmam Ücretsiz mi?

Evet, TKGM tarafından ücretsiz sunulan bu hizmeti bizde sadece daha fazla kişiye ulaşması için ücretsiz olarak sunmakla yükümlüyüz. Tapu ve Kadastro Müdürlüğüne gitmeden doğrudan sayfamızdan sorgulamanızı yapabilirsiniz.


 

Üyelikler

2 tip

4 Üyelik
Hesaplar

Sektörel

4 Hesap
Makaleler

Yazılı makale

30 Yazı