Sayfa

Bayi / Bayi ve çalışma ortaklarımız için yayınlanan sayfalar.

Bayilik / Partnerlik Nedir?

Yayın Tarihi: 06-06-2020
partnerlik, bayilik

Partnerlik Sistemimiz Hakkında

Partnerlik sistemimiz temelde Müteahhit ve Emlakçı kullanıcımıza yönelik çözüm ortaklığı programıdır. Burada amaçlanan ana hedef Mal Sahibinin en hızlı ve en güvenilir şekilde Müteahhite ulaşabilmesi ve Emlakçı-Müteahhit arasındaki ilişkide adaletli bir ortamın sağlanmasıdır. Detaylar için programları inceleyiniz.

  • Müteahhit Partnerlik Programı
  • Emlakçı Partnerlik Programı

Müteahhit Partnerliği Nasıl Çalışır?

Müteahhitler iki yöntemle sisteme dahil olabilir. Birincisi sitemize üye olarak ve fiziki ofisimizde bizi ziyaret edip vekalet vererek Müteahhitler Birliğimize katılmak yoluyla. İkincisi ise sadece sitemize üye olup, ücretli ve serbest kullanıcı şeklinde.

Ofisimize gelip vekalet anlaşması ile partnerimiz olan müteahhitler 2020 itibariyle 19 adettir. Bu gruba dahil olan firmalara sunduğumuz ek hizmetler yüzyüze iletilir. Yalnızca sitemizde üye müteahhit kullanıcısı olarak devam edenler ise partnerlik kapsamında özel oranlarla ticaretine serbest şekilde devam edebilir.

Emlakçı Partnerliği Nasıl Çalışır?

Emlakçıların sistemimize dahil olması için tek yol bulunuyor. Partnerlik programına dahil olmayan emlakçılar sistemimizdeki "Garantili Ticaret" kapsamına dahil edilmeyecektir. Partnerliğe katılan emlakçı partnerler, ilgili eğitimleri tamamlamaları sonrasında partnerlik hesabına erişir ve sunduğumuz ekranlar ile işlerini yürüterek kazançlarını koruma altına alır. Emlakçılardan beklediğimiz net bilgi akışı ile zaman kayıplarının önüne geçmeyi hedefliyoruz. En uygun müteahhiti bularak planlanan inşaat projesini hayata geçirmeyi ve mal sahiplerini mağdur etmeden döngüyü tamamlamayı hedefliyoruz.

Üyelikler

2 tip

4 Üyelik
Hesaplar

Sektörel

4 Hesap
Makaleler

Yazılı makale

30 Yazı